Krepšelis (0)

Paieška


0
 

Jungtinis Verslo Moterų Tinklo susitikimas Palangoje – lyg energijos užtaisas

2014-04-29
2014 m. balandžio 25-27 d. Palangoje vykęs Jungtinis Verslo Moterų tinklo susitikimas, į kurį susirinko beveik penkios dešimtys VMT narių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio, buvo skirtas lyderystės ir kūrybiškumo versle temoms. Renginio metu jos aktyviai bendravo seminaruose, o savo gebėjimą dirbti komandoje bei komunikabilumą pademonstravo „Pajūrio ralyje". Tai buvo pirmasis jungtinis susitikimas, tapęs tarptautiniu - į jį atvyko ir verslių moterų organizacijos „Lidere" atstovės iš Latvijos.
 
Susitikimo metu vyko keli seminarai. Pirmoji tenginio diena buvo skirta atskirų miestų narių susipažinimui, kontaktų užmezgimui, pasidalinimui savo nuomone apie tai, koks turi būti lyderis. Seminarą „Lyderystė ir bendravimas" labai žaismingai pravedė VMT Klaipėdos skyriaus narė UAB ,,Lyderystės ir psichologijos centras" direktorė Jolita Pundziuvienė. Visos iki vienos buvo „įtrauktos" į diskusijas ir labai aktyviai jose reiškė savo nuomonę.
 
Taip pat šio seminaro metu „CITADELE banko" Klaipėdos filialo Aktyvių pardavimų skyriaus vadovė Daiva Januškevičienė pristatė temą „Trys viename: finansinė laisvė, apsauga ir nauda", kurios metu su renginio dalyvėmis diskutuota apie „American Express" kortelių teikiamas galimybe ir privalumus.
 
Antrąją susitikimo dieną gražią aktyvių seminarų tradiciją perėmė kviestinė lektorė - interaktyvių dramos metodų ekspertė Raimonda Agnė Medeišienė. Seminare „Verslas ir aktorystė" buvo paliestos tokios temos, kaip „Kūrybiškumas versle - būtina sąlyga išlikti", „Kaip atrasti giliai slypinčius žmogiškuosius resursus?" ir pan. Prisėsti nebuvo kada...  
 
 
Nuotraukose: Jolita Pundziuvienė, Daiva Januškevičiūtė, Raimonda Agnė Medeišienė 
 

O susitikime „Verslo moterų tinklas - kas esame ir kur link einame?", kurį moderavo Verslo moterų tinklo Pirmininkė Dalia Foigt-Norvaišienė, diskutuota apie Verslo moterų tinklo misiją - kokia ji turėtų būti, kaip ją realizuoti praktiškai. Kalbėta ir apie planus bei numatomus projektus. Moterys pakviestos teikti pasiūlymus dėl konferencijos, kuri lapkričio mėn. bus organizuojama kartu su LR Ūkio ministerija. Artimiausiu metu pažadėta paskelbti daugiau informacijos ir bus kviečiama prisijungti prie darbo grupių. Susitikime taip pat prisistatė ir apie savo veiklą pasakojo verslo moterų atstovės iš Latvijos - Zanda Raciborska ir Iveta Ludviga.

„Pajūrio ralis", kurį šiam renginiui padovanojo „CITADELE bankas" ir „Ecodriving LT", šeštadienį prasidėjo nuo siurprizų. Iš tarpusavyje viena kitos gerai nepažįstančių VMT narių buvo suformuota net 17 "Pajūrio ralio" ekipažų. O tuomet net trys ekipažai galėjo „iškeisti" savo transporto priemonę į naujus VW Golf, VW Jetta ir VW Tiguan, kuriuos suteikė „Moller Auto Alytus" atstovai. Norinčių buvo tiek daug, kad teko traukti burtus...

Ekipažų laukė orientavimosi ralio užduotys, kurias sėkmingai įveikti galima buvo vien tik radus gerą kontaktą su savo ekipažo nare. „Pajūrio ralio" trasa nusidriekė daugiau, nei 200 km iš Palangos per Karklę, Klaipėdą, Priekulę, Kintus, Lietuvos Veneciją - Mingę į Ventės Ragą, o atgal per Šilutę, Švėkšną, Gargždus, Kretingą į Palangą. Orientavimosi ralio dalyvės turėjo puikią progą susipažinti su „Mažosios Lietuvos" istorija, o taip taip daug kam jų šios vietos buvo visiškai iki šiol nepažįstamos, tad džiaugėsi galimybe jas aplankyti.

Turbūt nuostabus oras ir dar nuostabesnė renginio dalyvių nuotaika lėmė tai, kad orientavimosi ralio metu nutiko daugybė linksmų istorijų, o nuotykių pasakojimai netilo ne tik renginio šventinės vakarienės metu, bet ir sekmadienį...


Šventinės vakarienės nuotaiką kūrė ir muzikinė programa, kurią renginiui dovanojo „Moller Auto Alytus" komanda. Mus džiugino džiazo vokalistės, TV projekto „Lietuvos balsas 2013" finalistės Raimondos Vaičiūtės ir pianisto Manto Liutiko duetas - tai kažkas trapaus, subtilaus ir būtent tai, ko reikia šių dienų skubančiam žmogui: sustoti, atsikvėpti, įgauti naujų jėgų ir pakilti naujiems didiems darbams.

Visos „Pajūrio ralio" vairuotojos buvo apdovanotos puikiomis „Sonax" autokosmetikos priemonėmis. O šturmanės džiaugėsi jungtine „saviškių" - VMT narių Rasos Čirienės (Vilnius) iš „Žalia rasa" ir Zitos Mikoliūnienės (Molėtų raj.) iš „Gamtos galia" - dovana. Nebuvo pamirštos ir tos, kurios ralyje dėl vienokių ar kitokių priežasčių nedalyvavo. Joms taip pat teko „Žalia rasa" ir „Gamtos galia" dovanos.

„Pajūrio ralio" ralio metu ekipažai gavo ir papildomų užduočių. Viena jų - paruošti ir pripildyti „draugystės" dėželes, kad šventinės vakarienės metu galėtų išreikšti savo jausmus vienam ar kitam ekipažui. Ši užduotis buvo atlikta labai nuoširdžiai, kūrybingai ir išradingai, ir tai dar labiau suartino renginio dalyves, praturtino jų tarpusavio santykius naujomis spalvomis.

Pagrindinėms renginio lektorėms, Jolitai Pundziuvienei iš „Lyderystės ir psichologijos centro" bei aktorystės „guru" Raimondai Agnei Medeišienei, buvo įteiktos „CITADELE banko" dovanos.
„AA baldų galerijos" dovana buvo pagerbta Verslo moterų tinklo Pirmininkė Dalia Foigt-Norvaišienė.

 

Dalyvėms, kurių apranga, pačių renginio dalyvių balsavimu, labiausiai atitiko temą „Raudonas saulėlydis pajūryje", atiteko šventinio vakaro karalienių titulai. Karalienėmis buvo paskelbtos net 7 moterys, o joms dovanas, atsižvelgdama į pretendentės išvaizdos bei charakterio tipą, parinko VMT narė, UAB „Keigra" vadovė Vaidilutė Eičienė. Visoms „karalienėms" atiteko skirtingų rūšių aukščiausios kokybės „Swiss Arabian Parfume" kvepalai.

Simboliniai „Ecodriving LT" prizai buvo įteikti Vilma Mažeikienei (Kupiškis) ir Kristinai Vezbergaitei (Panevėžys), kurios maršrutą įveikė racionaliausiai, t.y. trumpiausiu keliu - nuvažiavę 213 km. Joms sėkmę atnešė VW Tiguan iš „Moller Auto Alytus".
VMT narės Vaivos Tylienės įsteigtas prizas nuo UAB „Tylaris" atiteko dviems ekipažams, kurie liko „per plauką" nuo prizinių vietų, nes surinko tiek pat balų, kaip ir II bei III vietos laimėtojai, tačiau jų nuvažiuotas kelias buvo vos 1 km didesnis, nei aukštesnę vietą pasiekusių ekipažų. Penktoji vieta atiteko Vaidilutei Eičienei (Vilnius), Faustai Puzanovienei (Kaunas), ketvirtoji - Jolitai Pundziuvienei (Klaipėda) ir Gabrielei Štaraitei (Vilnius).
O ant „Pajūrio ralio" „garbės pakylos" kopė trys ekipažai, kurie pademonstravo didžiausią susikaupimą ir išradingumą atliekant užduotis, buvo tikslūs ir atidūs.
III-iosios ir II-osios vietos prizininkes pradžiugino renginio partnerio UAB „Vektrona" įsteigti prizai - dulkių siurbliai. O „Pajūrio ralio" nugalėtojų laukė VMT Vilniaus grupės narės, menininkės Nomedos Marčėnaitės sukurti vienetiniai autoriniai keramikos dirbiniai, sukurti specialiai šiam renginiui - dėžutės papuošalams.


III-iąją vietą laimėjo Gražina Garuolienė (Šiauliai) ir Jolanta Šadbarienė (Vilnius).
II-ąją vietą laimėjo Alma Ziziliauskienė (Vilnius) ir Gražina Jašinskienė (Vilnius).
„Pajūrio ralio" nugalėtojomis tapo Loreta Šimkūnienė (Kaunas) ir Rita Bacevičienė (Vilnius).

Milžiniška padėka „CITADELE bankui", be kurio paramos ši graži šventė nebūtų net prasidėjusi.

Ačiū „Ecodriving LT" komandai už darnų darbą, organizuojant renginį.
Labai ačiū svetingajai „Vanagupei" ir visam paslaugiam jos kolektyvui!
Dėkojame visiems VMT renginio „išoriniams" Draugams: VW atstovams „Moller Auto Alytus", buitinės technikos išparduotuvių tinklui UAB „Vektrona", SONAX atstovams UAB „Sonbalt".

Primename, kad dar vis galioja daugybė renginio Draugų pasiūlymų, paskelbtų specialiame renginio leidinyje.
Ačiū visoms VMT narėms, prisidėjusioms prie renginio organizavimo ir prizinio fondo: Jolitai Pundziuvienei, Rasai Čirienei, Zitai Mikoliūnienei, Vaivai Tylienei, Rimai Aleliūnienei, Vaidilutei Eičienei, Natalijai Učvatovai, Gintarei Zacharovai, Astai Kružikienei, Laurai Kovaliovaitei, Gražinai Garuolienei, Audronei Jankauskienei.
Ačiū lektorėms!
Ačiū VISOMS RENGINIO DALYVĖMS, kurių puiki nuotaika „susprogdino" energijos „bombą" Palangoje!

 
smart foreash