Krepšelis (0)


0

Apie mus

 

 Sveiki, mielieji,

Mano vardas Rasa, o „Rasa“ dera su „Žalia“, taip ir atsirado „Žalia rasa“, o „Žalia rasa“ prekiauja žaliuoju moliu iš Sicilijos ir ne tik:

Vilniaus Senamiestyje šalia Katedros įkūrėme biodinaminę oazę, kurioje stengiamės propaguoti biologinę – dinaminę žemdirbystę, visame pasaulyje žinomą „DEMETER“ vardu. Tuo pačiu ženklu žymimi kosmetikos gaminiai, jei naudojami „Demeter“ ingredientai ir dinamizavimo gamybos būdas, Marijos Thun planetų konsteliacijos kalendorius.

Toliau visada kalba pasisuka apie Valdorfo pedagogiką, antroposofinę mediciną, gydomąją pedagogiką, organinę architektūrą. Visus šiuos pavadinimus jungia filosofas Rudolfas Šteineris ir jo paskaitų ir mokymo pagrindu atsiradę minėti judėjimai XX a. pradžioje, bet išplėtoti ir sustiprėję perėjo į XXI a. ir toliau gyvuoja bei džiugina žmones.

Mūsų krautuvėje buriasi tokie biodinaminiai gamintojai arba jų sekėjai:

ARGITAL iš Sicilijos, kosmetika su žaliuoju moliu. Įkūrėjas antroposofas Dr. Ferraro vadovauja Sicilijos, Italijos, biodinaminiams ūkininkams, alyvuogių aliejų ir daug žolelių kosmetikai išaugina savo daržuose, visas procesas vykdomas laikantis ritmo, tiek molis, tiek produktai – dinamizuojami.

BIOLA/ORGALYS iš Vengrijos. Jau beveik 30 metų ponia Viola Gyovai kuria kosmetiką, kuri natūraliu būdu padeda išlaikyti veido skaistumą, nuo paauglystės iki brandos. Ji naudoja unikalią šviesos šaknį „Jam“ ir Japonijos imperatorių pamėgtą jaunystės eleksyrą – reiši grybą. Biodinaminės žolelės kosmetikai auga jos puoselėjamame Kečkemeto Valdorfo mokyklos darže.

MARTINA GEBHARDT kosmetika su spagyriniais elementais iš Vokietijos. Martina Gebhardt griežtai laikosi Marijos Thun planetų konsteliacijos kalendoriaus ir jei geras laikas kremams gaminti būna naktį, tai ir gamina naktį.

ERBE iš Toskanos, Italija, intuityviai savo ekologiškame vaistažolių darže dirbo pagal biodinaminį sėjos kalendorių, nes pastebėjo didžiulį skirtumą tarp skirtingos sėjos augalų savybių. Lietuvė Rasa su savo sutuoktiniu iš Sicilijos Salvatore gamina taip vadinamus kietuosius kremus, kuriuose nėra nė lašo vandens, verda alyvuogių muilą, brandina aliejines ištraukas – fitolius.

LEPO itališka dekoratyvinė kosmetika leis moterims jaustis ekologijos karalienėmis: juodas tušas, šiek tiek rožinio ir blizgesio.

ROSENFELD natūralios jūrinės kempinės iš Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno, jas Rozenfeldų šeima savo jūros plantacijoje augina jau daugiau nei šimtą metų.

Ekologiškos žvakės iš Vokietijos KERZENFARM. Kvapios natūralaus rapso su eteriniais aliejais žvakės WECK indeliuose, spalvotos žvakidžių žvakės iš išgryninto parafino, stearino arbatinės ir cilindro formos spalvotos žvakės.

Žemaitijos pievų MIŠKO SODŲ ekologiškos arbatos ir prieskoniai.

Avies vilnos pledai su lietuviškomis lelijomis ir eglėmis, skiautiniais raštuoti pledai – sofų aksesuarai, prabangūs pledai iš kašmyro ir merino vilnos, spalvotos skraistės ir šalikai - pagaminti Lietuvoje. Lino skraistės, rankomis ištapytos natūraliais dažais, pražysta visomis Lietuvos pievų spalvomis. Senovinėse staklėse išausti takai ir takeliai iš lino ir vilnos nužymės takus Jūsų namuose.

Turime kampelį žindančioms motinoms, kurioms dovanojame lietuviškus ekologiškus kmynus.

Skaitymo kampelyje turime knygų apie antroposofiją, Valdorfo pedagogiką.

 

Labai Jūsų laukiame.

Rasa ir Agnė

 
smart foreash