(0)

Apie mus

 

 Sveiki, mielieji,

 

Mano vardas Rasa, o „Rasa“ dera su „Žalia“, taip ir atsirado „Žalia rasa“, o „Žalia rasa“ prekiauja žaliuoju moliu iš Sicilijos ir ne tik:

Vilniaus Senamiestyje šalia Katedros įkūrėme biodinaminę oazę, kurioje stengiamės propaguoti biologinę – dinaminę žemdirbystę, visame pasaulyje žinomą „DEMETER“ vardu. Tuo pačiu ženklu žymimi kosmetikos gaminiai, jei naudojami „Demeter“ ingredientai ir dinamizavimo gamybos būdas, Marijos Thun planetų konsteliacijos kalendorius.

Toliau visada kalba pasisuka apie Valdorfo pedagogiką, antroposofinę mediciną, gydomąją pedagogiką, organinę architektūrą. Visus šiuos pavadinimus jungia filosofas Rudolfas Šteineris ir jo paskaitų ir mokymo pagrindu atsiradę minėti judėjimai XX a. pradžioje, bet išplėtoti ir sustiprėję perėjo į XXI a. ir toliau gyvuoja bei džiugina žmones.

Mūsų krautuvėje buriasi tokie biodinaminiai gamintojai arba jų sekėjai:

ARGITAL iš Sicilijos, kosmetika su žaliuoju moliu. Įkūrėjas antroposofas Dr. Ferraro vadovauja Sicilijos, Italijos, biodinaminiams ūkininkams, alyvuogių aliejų ir daug žolelių kosmetikai išaugina savo daržuose, visas procesas vykdomas laikantis ritmo, tiek molis, tiek produktai – dinamizuojami.

BIOLA/EVERYOUNG/NATURISSIMO kosmetika iš Vengrijos. Jau beveik 30 metų ponia Viola Gyovai kuria kosmetiką, kuri natūraliu būdu padeda išlaikyti veido skaistumą, nuo paauglystės iki brandos. Ji naudoja unikalią šviesos šaknį „Jam“ ir Japonijos imperatorių pamėgtą jaunystės eleksyrą – reiši grybą. Biodinaminės žolelės kosmetikai auga jos puoselėjamame Kečkemeto Valdorfo mokyklos darže.

LEPO itališka dekoratyvinė kosmetika leis moterims jaustis ekologijos karalienėmis: juodas tušas, šiek tiek rožinio ir blizgesio.

COSMOETICA ekologiška kosmetika su auksu ir sidabru.

ROSENFELD natūralios jūrinės kempinės iš Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno, jas Rozenfeldų šeima savo jūros plantacijoje augina jau daugiau nei šimtą metų.

FLORASCENT sukurta tualetinio vandens klasikinė kolekcija, kuri išpilstyta po 60 ml arba rankomis pilstoma į kelioninius flakonėlius po 15 ml. Išskirtiniai parfumuoti vandenys po 15 ml. Japoniškosios “Kioto” serijos kvepalai sukuria visą imperatoriškųjų rūmų prabangą ir ilgo gyvenimo pažadą, o pilnai ekologiškai sertifikuota japoniška linija atskleidžia Japonijos filosofiją per kvapus.“Florascent” namų kvapai tik iš prabangių eterinių aliejų ir maceratų pasakoja kelionių prisiminimus ir atveria visus keturis metų laikus per skirtingas šalis.

Ekologiškos žvakės iš Vokietijos KERZENFARM. Kvapios natūralaus rapso su eteriniais aliejais žvakės WECK indeliuose, spalvotos žvakidžių žvakės iš išgryninto parafino, stearino arbatinės ir cilindro formos spalvotos žvakės.

Žemaitijos pievų MIŠKO SODŲ ekologiškos arbatos ir prieskoniai.
Turime kampelį žindančioms motinoms, kurioms dovanojame lietuviškus ekologiškus kmynus.

Skaitymo kampelyje turime knygų apie antroposofiją, Valdorfo pedagogiką.

 

Labai Jūsų laukiame.

Rasa ir Agnė

 

 

 
smart foreash